Dom

Zhangjiagang Eceng Machinery Co.,Ltd

Kilka słów o nas
1 2 3

Zhangjiagang Eceng Machinery Co.,Ltd

Zhangjiagang Eceng Machinery Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem maszyn do formowania z rozdmuchem PET, wtryskarek, maszyny do napełniania, form w Chinach. Został założony w 2007 roku, począwszy od maszyny do wydmuchiwania PET. Znajduje się pod numerem 18, Xitang Road, Xizhang Town, miasto Zhangjiagang, Prowincja Jiangsu, Chiny.

Eceng Machinery zapewnia profesjonalne rozwiązania w zakresie wody pitnej / soku / napoju gazowanego / oleju do gotowania / detergentu / kosmetyki / lekarstwa, wtrysku, napełniania, etykietowania, pakowania dla klientów.

Nasz główny produkt:

W pełni automatyczna rozdmuchiwarka PET Stretch

Półautomatyczna maszyna do wydmuchiwania butelek PET

Wtryskarka

Maszyna do napełniania

Maszyna do etykietowania

Forma wtryskowa / rozdmuchowa

Eceng Machinery ma wieloletnie doświadczenie w produkcji. Nasze starania w zakresie ulepszania produktów zdobyły ponad 100 klientów z całego kraju. Zawsze staramy się zapewnić najbardziej niezawodne rozwiązanie, maszyny, serwis po sprzedaży dla każdego klienta z każdego zakątka świata! odwiedzić nas!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Eceng

Ilość pracowników : 30~50

Coroczne wyprzedaże : 5000000-7000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%


Nasza firma, Zhangjiagang Eceng Bottle Machinery Co, Ltd. Jesteśmy specjalnym producentem maszyny do wydmuchiwania butelek PET, maszyny do butelek PET, maszyny do produkcji butelek PET, maszyny do formowania z rozdmuchem PET i pleśni, maszyny do butelek Eceng zostały zaangażowane w formy od lat, i zyskały znaną reputację naszych klientów, którzy rozprzestrzenili się na całym świecie.
Nie trzeba dodawać, że nasze produkty mają najwyższą jakość, a ścisłą kontrolę jakości przeprowadza nasza doświadczona grupa inżynieryjna. Szanowanie klientów jako naszych dobrych przyjaciół i dokładanie wszelkich starań, aby budować bliższe relacje z klientami, jest zawsze naszym głównym celem. Mamy szczerą nadzieję, że staniesz się jednym z naszych klientów.
Każdego tygodnia udostępnimy Ci maszyny do rozdmuchiwania butelek i maszyny do wydmuchiwania butelek PET, a także najnowsze informacje o naszej firmie na naszej stronie internetowej, witamy wszystkich, którzy zwracają uwagę na naszą stronę!

Usługowe

Maszyna Eceng zapewnia klientom przed sprzedażą darmowe usługi doradcze, aby zapewnić projekt wymagań użytkownika. Jednocześnie dostarczamy przez długi czas rozdmuchiwarkę do butelek z dostawą części zamiennych.

Firma Zespół

KONTAKT

Adres: Xitang Road On The 18th, Xizhang Town, Zhangjiagang, Suzhou City, Prowincja Jiangsu, Chiny

Adres fabryczne:Xitang Road On The 18th, Xizhang Town, Zhangjiagang, Suzhou City, Prowincja Jiangsu, Chiny