Dom

Zhangjiagang Eceng Machinery Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Maszyna do wydmuchiwania butelek wody na sprzedaż
Opinie klientów
Ecenser macinery to dobra firma, maszyna jest stabilna, będziemy trzymać miedzianą

—— Mr.Osman

zakupiliśmy 7 zestawów machien od Eceng

—— patt

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Maszyna Eceng zapewnia klientom przed sprzedażą darmowe usługi doradcze, aby zapewnić projekt wymagań użytkownika. Jednocześnie dostarczamy przez długi czas rozdmuchiwarkę do butelek z dostawą części zamiennych.

 • OEM / ODM
  Przeszliśmy certyfikat jakości ISO9001 i certyfikat bezpieczeństwa CE. Nasze produkty zostały sprzedane na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej / Południowej, Azji, Afryce, Australii i Europie ... Dobrze wiemy o wymaganiach klientów z różnych regionów. Mamy wyjątkowy zespół eksportowy, który może wysłuchać Twojej prośby; zaprojektowany zespół pokaże ci najlepszą propozycję zgodnie z twoją prośbą. Wierzymy, że nasza współpraca stworzy świetlaną przyszłość.

  Posiadamy również niezależne działy kontroli jakości zarówno w firmie, jak i w fabrykach, które ściśle kontrolują jakość każdego procesu, aby nasze linie produkcyjne mogły spełniać chińskie normy krajowe, nawet standardy międzynarodowe.

 • R & D

  Technologia R & D

  Posiadamy centra badawczo-rozwojowe i innowacyjne zespoły projektujące dla różnych linii produkcyjnych. Dzięki temu możemy tworzyć precyzyjne produkty maszynowe w oparciu o wymagania naszych klientów. Możemy również zapewnić profesjonalne porady po sprzedaży na pytania naszych klientów.

Szczegóły kontaktu
Zhangjiagang Eceng Machinery Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Derrick

Tel: +8615850390442

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

KONTAKT

Adres: Xitang Road On The 18th, Xizhang Town, Zhangjiagang, Suzhou City, Prowincja Jiangsu, Chiny

Adres fabryczne:Xitang Road On The 18th, Xizhang Town, Zhangjiagang, Suzhou City, Prowincja Jiangsu, Chiny